Alien, zielony obcy, emocje, złość, warsztaty rozwojowe
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że w gabinecie na Cynamonowej niewiele się dzieje nowego. Tymczasem nic bardziej mylnego. Od jakiegoś czasu pracowicie przygotowujemy dla Was różnego rodzaju propozycje zajęć grupowych - warsztatów, cykli szkoleniowych, grup wsparcia. Wiosenny terminarz otworzą
warsztaty dla rodziców z zakresu radzenia sobie ze złością (własną i dzieci), a także warsztaty dla tych, którzy chcieliby się nauczyć, jak skłonić dzieci do współpracy (oj tak tak, wszyscy wiemy, jakie męczące jest ciągłe przypominanie dzieciom o ich obowiązkach i egzekwowanie, by zrobiły to, co wspólnie ustaliliśmy). Kolejną propozycją na wiosnę i początek lata są dwa cykle warsztatów tematycznych - pierwszy o tym, jak rodzić sobie ze stresem, drugi o poznawaniu siebie - swoich mocnych i słabych stron, możliwości, motywacji, planowaniu zmian. Brzmi ciekawie, prawda? 
Uruchamiamy także grupę wsparcia dla osób w żałobie. Wiemy, że podobnych grup jest obecnie bardzo mało, a życie we współczesnym świecie często nie uczy nas, jak poradzić sobie z bardzo trudnym doświadczeniem, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Wierzymy, że spotkania grupowe z innymi osobami w żałobie, a także z psychologiem mogą pomóc przejść przez ten trudny czas. W końcowej fazie przygotowywania są także trzy propozycje szkoleniowe dedykowane kobietom - pełne energii i siły jak wiosna, której już wypatrujemy. Dodatkowo planujemy także utworzenie grupy wsparcia.

O gotowych już propozycjach możecie poczytać tutaj:
Warsztaty dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym:
Warsztaty dla kobiet:
Cykle szkoleniowe:
Grupa wsparcia dla osób w żałobie:
Kolejne pojawią się lada dzień i czym prędzej je tu umieścimy. Jeśli jeszcze się zastanawiacie, zadzwońcie i rozwiejcie wątpliwości, a potem czym prędzej przejdźcie do czynu i po prostu się zapiszcie. Czekamy niecierpliwie.

Ewa & zespół
tel. 535 987 807

Data publikacji: 14.03.2015